İnşaat Taahhüt Hizmetleri

Ülkemizde ve dünyada nüfus artışı ile ihtiyaçların da aynı oranda artması teknolojinin hızla yenilenmesine neden olmuştur. Buna bağlı olarak üretime dönük yatırımlar, tesis kurma çalışmalarındaki yoğun talepleri ve bu tesisleri kuracak tecrübeli, ciddi teknolojik gelişmelere açık, uygulamada tecrübeli kadrolara sahip, zamana karşı yarışan firmaların gerekliliğini gündeme getirmiştir.

Emre Mühendislik Harita İnşaat San.Tic.Ltd.Şti. bu amaçlara yönelik olarak kurulmuş, özel sektör anlayışı ile çalışan ciddi bir firmadır. Kuruluşundan günümüze kadar gerek bölgenin kalkınmasında gerekse istihdam konusunda verdiği hizmetler bakımından önemli mesafeler kat etmiştir. İnşaat, proje tasarım, mühendislik hizmetleri, danışmanlık, anahtar teslim uygulamalar ve genel müteahhitlik konularında uzman bir kadro ile sektöründe hizmet veren bir firmadır. Hedefimiz tüm işlerde işverenin olumlu izlenimine sahip olarak daha nitelikli projelere imza atmaktır.

Misyonumuz; çevreye saygılı, sağlık ve emniyeti hep ön planda tutan, kalite ve sağlamlığa önem veren ve müşteri memnuniyetini arttırarak mükemmelliği yakalamaya çalışan, güvenilirliğini koruyarak dinamik ve hızlı çalışma performansını azimle sürdüren, yeniliklere açık ve sürekli gelişme içinde olan bir kuruluş olmaktır.

Vizyonumuz; çağımızın evrensel koşullarına uyumlu bir şekilde ileriye doğru yol alırken, toplumun kalkınması ve refahına katkıda bulunmak ve hızla büyüyerek özel sektör kuruluşlarının önde gelenleri arasında yerini almaktır.

 

(c) Emre Mühendislik Harita İnşaat San.Tic.Ltd.Şti.